Call Center: 0 212 951 03 33

Hakkımızda

Misyonumuz

Kendi alanında ilklere imza atmış, ilkeli, müşteri memnuniyeti odaklı, ulusal ve uluslararası düzeyde kalite ve güveni temsil eden, paydaşları tarafından gurur duyulan sektörün lider firması olmaktır.

 

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürünler sunmak ve bu doğrultuda hız kesmeden azimle çalışmak.

 

Değerlerimiz

Müşterilerin ihtiyaç, talep ve beklentilerini yakından takip edip iyi analiz ederek, fırsatları başarıya dönüştürmek; topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak.

  • Teknolojideki eğilimleri takip ederek özgün ve yeni teknolojiler geliştirmek ve bu doğrultuda yenilikçi, verimli ve rekabet gücü yüksek bir firma olmak.
  • Çalışanların yeteneklerini geliştirildiği, sürekli bir eğitim ve gelişim ortamı sağlayarak hem verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmak, aynı zamanda çalışanlarda kurumsal bağlılık ve motivasyonu artırmak.
  • Tedarikçileri için güvenilir iş ortağı olmak, sektöründe önde gelen firmalar ile iş birliği yapmak.
  • Temel ilkelerimiz olan “eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik, sorumluluk” ile, etik değerler ve sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde, şirket stratejilerine ve kurum kimliğine bağlı olarak, tutarlı ve güvenilir şirket yapısını sürdürmek.