Çağrı Merkezi: 0 850 885 18 58

Dambılcım Platinum 25 KG Halter Seti 25 KG Dambıl Seti Ağırlık Seti Vücut Geliştirme Aleti

849,90 TL
Marka Dambılcım
Stok Durumu Son 1.000 Ürün
Ürün Açıklaması

Dambılcım Platinum 25 KG Halter Seti + Dambıl Seti​

​Yeni nesil Dambılcım Platinum serisi ile birlikte, tüm ağırlıkların üzerinde kilogramları yazıyor. Çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla uzun yıllar kullanmanıza imkan sağlanıyor.

Ev kullanımı için en iyi fiyat/performans oranına sahip dambıl seti ve halter setimiz ile çalışmalarınızı üst seviyede sürdürebilirsiniz.

Ürünlerimiz üretimden tarafınıza doğrudan sevk edilmektedir.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

2 Adet 40 cm kısa bar

1 Adet 150 cm uzun bar

8 x 2,5 Kg Plaka

 

Barlarımız galvaniz kaplamadır. İçine köpük sıkılan, dayanıklı olmayan barlarla kıyaslanamayacak derecede kalitelidir. Uçlarındaki tıpalar sayesinde sporcu sağlığı için özel önlem alınmıştır. 

 

Ağırlıklar, özel tasarım, yeni nesil çelik sıkıştırma yayları ile sabitlenir, çok yüksek basınca dayanıklıdır.

 

Özel tasarlanmış olup, ideal kullanım olanakları sağlar. 150 cm uzun barımız, 120 kg ağırlığa kadar test edilmiştir ve sorunsuz taşımaktadır.

 

Dambıl setimizin ağırlık plakaları 1. kalite plastik kaplama olup, içi özel harç dolguludur. Patlayıp dağılması imkansızdır.

Özel olarak kesilip / delinse bile, içeriği akmaz, dağılmaz. Çok uzun ömürlüdür.

 

Ağırlıklarımız kalın, dayanıklı koli içerisine konulduktan sonra, plastik şeritlerle sabitlenir. Sonrasında da taşıma esnasında kirlenme / dağılma gibi konuların önüne geçmek amacıyla, shrink makinesinde 9 mikron kalınlığında ambalaj malzemesi ile şirinklenerek tarafınıza sevk edilir. Ve kullanıma hazır bir halter seti / dambıl seti olarak tarafınıza sunulur. 

 

Tüm ürünlerimiz orijinal, sıfır ve adınıza faturası düzenlenerek gönderilir.

Yorumlar
Yorum Yap