Çağrı Merkezi: 0 850 885 18 58

Dambılcım Platinum 20 KG Dambıl Seti Ağırlık Seti Vücut Geliştirme Aleti

714,90 TL
Marka Dambılcım
Stok Durumu Son 996 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

Dambılcım Platinum 20 KG Dambıl Seti

Yeni nesil Dambılcım Platinum serisi ile birlikte, tüm ağırlıkların üzerinde kilogramları yazıyor. Çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla uzun yıllar kullanmanıza imkan sağlanıyor.

Ev kullanımı için en iyi fiyat/performans oranına sahip dambıl seti ve halter setimiz ile çalışmalarınızı üst seviyede sürdürebilirsiniz.

 

Ürün içeriği

2 Adet 40 cm kısa bar

Barlarımız galvaniz kaplamadır. İçine köpük sıkılan, dayanıklı olmayan barlarla kıyaslanamayacak derecede kalitelidir. Uçlarındaki tıpalar sayesinde sporcu sağlığı için özel önlem alınmıştır.

Ağırlıklar, özel tasarım, yeni nesil çelik sıkıştırma yayları ile sabitlenir, çok yüksek basınca dayanıklıdır.

Özel tasarlanmış olup, ideal kullanım olanakları sağlar.

4 x 2,5 Kg Plaka

2 x 5 Kg Plaka

Ağırlık plakalarımız 1. kalite plastik kaplama olup, içi özel harç dolguludur. Patlayıp dağılması imkansızdır. Tüm ağırlıkların üzerinde markamız ve ağırlıkların kaç gram olduğu yazmaktadır.

Özel olarak kesilip / delinse bile, içeriği akmaz, dağılmaz. Çok uzun ömürlüdür. Dambıl setinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ağırlıklarımız kalın, dayanıklı koli içerisine konulduktan sonra, plastik şeritlerle sabitlenir. Sonrasında da taşıma esnasında kirlenme / dağılma gibi konuların önüne geçmek amacıyla, şirink makinesinde 9 mikron kalınlığında ambalaj malzemesi ile şirinklenerek tarafınıza sevk edilir.

Tüm ürünlerimiz orjinal, sıfır ve adınıza faturası düzenlenerek gönderilir.

Yorumlar
Yorum Yap