Çağrı Merkezi: 0 850 885 18 58

Bofigo 2 Raflı Çalışma Masası 60x120 cm Beyaz

1.599,00 TL
Barkod 8683456000002
Marka Bofigo
Stok Durumu Son 944 Ürün
Ürün Açıklaması

Bofigo 60X120 cm 2 Raflı Çalışma Masası Bilgisayar Masası Ofis Ders Yemek Masası


Bofigo çalışma masası modern stili ve kullanışlı yapısı ile öne çıkıyor. İşlevselliği estetik görünüm ile buluşturan masa modeli çeşitli alanlara rahatlıkla konumlandırılabiliyor. Ürünü salon, çocuk odası ya da çalışma odası için düşünebilir ya da ofis, atölye, büro gibi alanlarda değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hafif iskeleti sayesinde, masayı odalar arasında kolayca taşımanız da mümkün. İnce, hafif fakat dayanıklı olması ürünü kendi klasmanı içerisinde fark edilir kılıyor.

Bofigo masa, raflı iskeleti sayesinde sizlere depolama alanı da sunuyor. Yanları açık raf tasarımının havadar bir etki yarattığını da belirtmek gerek.

Bofigo 60X120 cm 2 raflı çalışma masası, bilgisayar masası, ofis, ders, yemek masası renginin zarafeti ile yaşam alanlarınızın vazgeçilmezlerinden olmaya aday!

 

Detaylardan Güç Alan İşlevsel İskelet Yapısı

Bofigo çok amaçlı masa serisinde kullanılan materyaller ve üretim teknikleri ürünü kendi segmenti içerisinde öne çıkarıyor. 60 x 120 cm ebatlarındaki dikdörtgen çalışma masası, dayanıklı ve pürüzsüz yüzeyli tablası ile rahat kullanım sunuyor. 18 mm kalınlığında yonga levhadan oluşan üst tablanın ve rafların yüksek mukavemeti güvenli bir kullanım alanı sağlıyor.

Tablaların üzerine yerleştirildiği ayaklarda da sağlam profil malzeme tercih ediliyor. İskelette tercih edilen materyal, tablaları iyi şekilde taşıyor. Sallantının önlenmesi, ayaklarının dengede durması ve yonga levha yüzeyi sorunsuzca taşıması adına uzun kenarda çapraz destekler yer alıyor.

Yerden yüksekliği 75 cm olan Bofigo masa, klasik modeller ile benzer yükseklik değerini içeriyor. Böylece ürünü farklı tip sandalyeler ile kullanmanız ve yaşam alanlarına kolayca adapte etmeniz mümkün oluyor.

Demonte olarak satışa sunulan 60 x 120 Bofigo 2 raflı masa, özel muhafaza kolisi içerisinde korunaklı şekilde sizlere ulaşıyor. Ürünün montajı için gereken bağlantı elemanları da kutu içeriğinde yer alıyor. 2 raflı masa oldukça kısa sürede montajlanarak kullanıma hazır hâle geliyor.

Şık, dayanıklı, işlevsel bir çalışma masası arayışınız varsa, Bofigo 2 raflı masa modelini düşünebilirsiniz.

 

Bofigo 60 x 120 cm Masa Özellikleri

Masa Tipi: 2 raflı çalışma masası

Masanın Boyutları: 60 x 120 cm
Masanın Yerden Yüksekliği: 75 cm
Üst Tabla kalınlığı: 18 mm
Tabla Tipi: Yonga levha

 

Yenilikçi Tavrı ile Fark Yaratan Tasarım

Masayı ayırt edici kılan unsurlardan biri de yenilikçi tasarımı oluyor. Açık profil ayaklar zarif bir duruş sağlıyor ve daha minimalist bir tarz elde edilmesini mümkün kılıyor.

Yalın tasarım sayesinde çalışma masası farklı trendlere rahatlıkla uyarlanabiliyor. Düz ve desen yüzeyli masa, yaşam alanlarında doğal ambiyans yaratmak isteyenleri de cezbediyor. Düz ve desen rengi tabla ile siyah renkli ayaklar kısmen kontrast bir stil oluşturuyor. Renk geçişine yer veren tasarım sayesinde ürün retro, klasik, gösterişli vb. stillerde dekore edilmiş alanlara hayli yakışıyor. Gövdede yer alan iki raf alanı ile fonksiyonellik artırılıyor. Bu alanlara çalışma araç gereçlerinizi koyabilir ya da rafları dekoratif objeleri sergileme alanı olarak değerlendirebilirsiniz.

Dilerseniz ürünü bilgisayar masası olarak kullanabilir, raf alanlarını PC aksesuarlarınız için depolama alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Raf tablaları ile masa yüzeyinde aynı malzeme kullanılıyor. Bu şekilde görsel karmaşa önleniyor, sadeliği vurgulayan tematik uyum iyi derecede sağlanıyor.

Özel olarak kalıplanmış olan ana tablanın ve rafların kenarları yoğun keskinlikte olmadığından size ya da eşyalarınıza zarar vermiyor.

Bofigo çalışma masası fiyatları, ürünün özellikleri göz önüne alındığında, uygun bir yapı çiziyor. Böylece ürün hem kullanımda hem de dekoratif anlamda beklentilerinizin de üzerine bir keyif vadediyor.

Yorumlar
Yorum Yap