Call Center: 0 212 951 03 33

Bofigo 3 Raflı Metal Banyo Düzenleyici Metal Banyo Rafı Çamaşır Makinası Üstü Ceviz

1.249,00 TL
Barcode 8683456002006
Brand Bofigo
Stock Status Our Stock
Color
Editor’s advice
 
Bofigo 3 Raflı Metal Banyo Düzenleyici Metal Banyo Rafı Çamaşır Makinası Üstü,özel kolisi içerisinde, demonte olarak sevk edilir.
Bofigo Metal Banyo Düzenleyici , Avrupa Birliği standartlarında 1. sınıf yonga levha kullanılarak üretilmiştir.
Kullandığımız yonga levhalar TSE, EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir. Aynı zamanda, E1 standartları dahilinde kanserojen madde içermez.
Metal Banyo Düzenleyicimizin metal gövdesi, güçlü profil aksama sahiptir. Tüm yüzeyleri dekoratif toz boya ile boyanmıştır.
Uzun yıllar boyunca paslanma / renk değiştirmesi vb. herhangi bir problem olmadan kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanılan güçlü profil sistemi sayesinde, dayanıklı ve güvenlidir.
Ürünümüze ait kolay kurulum şeması paket içerisinde yer almaktadır. Şema üzerindeki aşamaları takip ederek 10 dakika içerisinde Banyo Düzenleyici Rafınızın kurulumunu tamamlayabilirsiniz.
Görsel amaçlı objeler ürüne dahil değildir.
Banyo Düzenleyici Rafınızın kargoda oluşabilecek hasarlara karşı korumak amacıyla, paketlenirken 140 gr koliler kullanılmakta ve tüm çevresi özel straforlar ile desteklenmektedir.
Ürün ölçüleri görsellerde detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.
Bofigo 3 Raflı Metal Banyo Düzenleyici Metal Banyo Rafı Çamaşır Makinası Üstü, kullanım kolaylığı ve modern görüntüsü sayesinde banyonuza şıklık katar.
 
Ürün Ölçüleri
Genişlik: 66cm
Derinlik: 34 cm
Yükseklik: 160 cm
Raf aralığı: 36,5 cm
Comments
Comment