Çağrı Merkezi: 0 850 885 18 58

Bofigo 60X80 Granit Desenli Katlanır Masa + 4 Adet Katlanır Sandalye Kamp Seti Bahçe Takımı Lacivert

439,90 TL
Barkod 0670087235192
Marka Bofigo
Stok Durumu Son 997 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

60x80 cm Granit Katlanır Masa + 4 Adet Lacivert Katlanır Sandalye

 

Katlanır Masa;

Katlanır Masanın bütün aksamları Bofigo fabrikasında üretilmiştir.

Ürünlerimizin metal aksamı kalın profil olup elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır. Paslanma, kararma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. ​

Kullanılan kalın profil ile sağlam bir gövde yapısına sahiptir. 

Katlanır Masamız, 1. kalite ahşap kullanılarak üretilmiştir. 60x80 cm ebatındadır. Açıldığı zaman yerden yüksekliği 65cm olur.

Açılıp kapanma mekanizması metal yaylı olup uzun yıllar kullanıma uygun tasarlanmıştır. Sadece plastik kıskaç kullanılan ucuz modellerle kıyaslanamayacak kadar uzun ömürlüdür. Güvenlik amacıyla sert yay kullanılmıştır.

Ürünümüz rahatlıkla katlanabilir. Her türlü aracın bagajına rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Kamp masası, piknik masası, bahçe masası, balkon masası olarak rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

 

Katlanır Sandalye;

​Katlanır sandalyenin güçlü gövdesi, yeni üretim teknolojisiyle artık daha dayanıklı. Daha sağlam profil ve 1. kalite elektrostatik fırın boya ile gövde artık çok daha güçlü.

Bofigo'nun yeni nesil plastik kolçaklarıyla, geçmişti ahşap kollu sandalyelerde yaşanan küflenme, parçalanma, el/dirsek acıtması gibi sorunların tamamı ortadan kalkıyor. 

Yeni makas sistemiyle, kamp sandalyesinin üzerindeki ağırlık, optimum şekilde dağıtılıyor ve makas yapısı en az %50 daha sağlam hale geliyor. 

Kamp sandalyesinin bütün aksamları Bofigo fabrikasında üretilmiştir.

Tek parça halinde ve tek elle rahatlıkla katlanabilir. Katlandıktan sonra kendi kendine açılmaz. Katlı olarak durabilir. Rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Daha güçlü kumaş yapısı ve sırt / oturma destekleriyle birlikte uzun dönem kullanım olanağı sağlar. 

Her türlü aracın bagajına rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Kamp sandalyesi, piknik sandalyesi, bahçe sandalyesi, plaj sandalyesi, balkon sandalyesi olarak rahatlıkla kullanım imkanı sağlar. 

Bahçe, yazlık, piknik, balkon, kamp, plaj, gezi sandalyesi olarak ideal kullanım sunar.

Yorumlar
Yorum Yap