Çağrı Merkezi: 0 850 885 18 58

Bofigo 60x80 Çam Katlanır Masa + 4 Adet Katlanır Sandalye Kamp Seti Bahçe Balkon Takımı Yeşil

1.104,90 TL
Marka Bofigo
Stok Durumu Son 1.000 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

60x80 cm Çam Katlanır Masa + 4 Adet Yeşil Katlanır Sandalye

Ürünlerimizin metal aksamı kalın profil olup elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır. Paslanma, kararma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. ​

Kullanılan kalın profil ile sağlam bir gövde yapısına sahiptir. 

 

Katlanır Masamız, 1. kalite ahşap kullanılarak üretilmiştir. 60x80 cm ebatındadır. Açıldığı zaman yerden yüksekliği 65cm olur.

 

Açılıp kapanma mekanizması metal yaylı olup uzun yıllar kullanıma uygun tasarlanmıştır. Sadece plastik kıskaç kullanılan ucuz modellerle kıyaslanamayacak kadar uzun ömürlüdür. Güvenlik amacıyla sert yay kullanılmıştır.

 

Ürünümüz rahatlıkla katlanabilir. Her türlü aracın bagajına rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Kamp masası, piknik masası, bahçe masası, balkon masası olarak rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

Katlanır Sandalye;

​Katlanır sandalyemiz 110 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

 

Çok dayanıklı akrilik kumaş ile hem konforlu bir kullanım hem de sağlamlık sağlar.

 

Kolları ahşap olup 1. kalite ağaç kullanılmaktadır.

 

Tek parça halinde ve tek elle rahatlıkla katlanabilir. Her türlü aracın bagajına rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Kamp sandalyesi, piknik sandalyesi, bahçe sandalyesi, balkon sandalyesi olarak rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

Sırt ve oturma kısmındaki destek kumaşlar ile konforu ve sağlamlığı arttırılmıştır.

 

Bahçe, yazlık, piknik, balkon, kamp, plaj, gezi sandalyesi olarak ideal kullanım sunar. Kamp Sandalyesi, Kamp Masası, Bahçe Sandalyesi, Bahçe Masası, Piknik Sandalyesi ve Piknik Masası olarak kullanabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum Yap